Infolinia: 83 342 56 81 / 516 46 46 39
e-mail: L@stow.pl

Psychologiczne badania kierowców

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom kierowców i usprawnić proces załatwiania spraw związanych ze zdobywaniem uprawnień i szkoleniami okresowymi.

Przy Naszym Stowarzyszeniu otworzyła się Pracownia psychologiczna PsychoActive, która specjalizuje się w badaniach kierowców. Od teraz możecie Państwo przebyć badanie na miejscu, oszczędzając swój czas.

Co więcej, pracownia PychoActive jako jedyna w Białej oferuje dwie metody badania do wyboru- klasyczną testami i aparaturą, oraz nowoczesną, gdzie badanie przeprowadzane jest od początku do końca na komputerze z monitorem dotykowym.

Nasza Pani psycholog, mgr Marta Smęt, serdecznie zaprasza wszystkich kierowców na badania w sympatycznej atmosferze.


Chcesz zapisać się na badania lub coś zapytać?

Zadzwoń: 792 533 233

Lub napisz: biuro@psychoactive.pl

Czynne:

poniedziałek – piątek: 8:00-17:00

weekendy – po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.


NASZA OFERTA

Wykonujemy badania psychologiczne:

  • kandydatów na kierowców na wszystkie kategorie prawa jazdy,
  • kierowców zawodowych (m. in. w ramach okresowych badań profilaktycznych),
  • kierowców pojazdów uprzywilejowanych,
  • instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy,
  • osób po zatrzymaniu prawa jazdy przez Policję,
  • kierowców kat. B w celach służbowych.
Zapraszamy.

Nie będzie zaostrzenia egzaminów na prawo jazdy

Przynajmniej do jesieni 2016 r. nie będzie zaostrzenia egzaminów na prawo jazdy - informuje "Gazeta Wyborcza".

Od jesieni przed wojewódzkimi ośrodkami ruchu drogowego tworzyły się kolejki. Powodem był strach przed nowymi, ostrzejszymi zasadami przyznawania praw jazdy, których wprowadzenie zapowiadano na 4 stycznia 2016 r.

Tymczasem nic się nie zmieni, przynajmniej do następnej jesieni, a to przez opóźnienie we wdrażaniu nowej wersji 2.0 Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców. Przyczyny opóźnienia? Techniczne, systemowe i informatyczne.

Więcej w "Gazecie Wyborczej". (PAP)

Współpraca dla dobra uczniów i regionu

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przewoźników podpisały porozumienie, które obliguje obie strony do współpracy dostosowanej do realiów współczesnej gospodarki. 

więcej

Kursy ADR

Informujemy, że w naszym ośrodku, kursy dla kierowców przewożących materiały niebezpieczne ADR odbywają się raz w miesiącu. Zapisy przyjmowane są w trybie ciągłym telefonicznie 83 342 56 82, lub na formularzu zgłoszeniowym przesłanym e-mailem lub faksem 83 344 47 08. Najbliższe takie szkolenie rozpoczyna się 06.05.2016 r.

Testy na Kwalifikację Wstępną - sprawdź się

Informujmy, że na naszej stronie uruchomiliśmy system umożliwiający rozwiązywanie online testów na Kwalifikację Wstępną i Kwalifikację Wstępną Przyśpieszoną. System ma umożliwić sprawdzenie stopnia opanowania wiedzy przekazanej kursantowi podczas szkolenia. Podczas jednego podejścia do egzaminu, generowany jest najpierw test zawierający 20 pytań jednokrotnego wyboru (część ogólna), w którym można zrobić maksymalnie 4 błędy. Po zaliczeniu pierwszego testu zostaje wygenerowany kolejny test z 10 pytaniami (część specjalistyczna) w którym można zrobić 5 błędów.

Akredytacja Kuratora Oświaty

Z przyjemnością informujemy, że nasz ośrodek szkolenia kierowców posiada Akredytację Lubelskiego Kuratora Oświaty. Jest to dla nas zaszczyt i jednocześnie potwierdzenie, że szkolenia prowadzone w naszym ośrodku realizowane są z dużą starannością z uwzględnieniem najnowszych standardów kształcenia.